Služby

Produkcia

Produkcia

Pod pojmom produkcia si predstavujeme maximálnu spoluprácu, tvorivé myslenie a zrozumiteľnú komunikáciu s klientom. Vďaka profesionálnemu tímu vieme zabezpečiť pre každého z Vás aj scenár či dokonca samotný námet. Jednoducho, sme tu preto, aby sme Vás bez starostí previedli celým procesom tvorby, výroby a distribúcie audiovizuálnych diel.

Videoprodukcia

Videoprodukcia

Stále sa snažíme byť o krok vpred a tom svedčí aj technické vybavenie, ktorým disponujeme. Našou snahou vždy bolo a bude uspokojiť požiadavky každého z Vás, aj preto sa na každé natáčanie dôsledne pripravíme a to nielen personálne. Okrem vopred dohodnutej techniky, máme vždy k dispozícii aj výbavu navyše, len aby bol výsledok čo najlepší.

Postprodukcia

Postprodukcia

Neoddeliteľnou súčasťou každého projektu je aj strih videa. Práve preto sa tu snažíme využiť všetky naše skúsenosti v kombinácií s najmodernejšími strojmi platformy MAC a programami ako Adobe, Final Cut, Davinchi,... Finálnym produktom dokážeme uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Vlastný prenosový voz

Vlastný prenosový voz

Televízna produkcia je v dnešnej dobe žánrovo aj obsahovo bohatšia, preto sa tomu musí prispôsobiť aj televízna technika. Aj na tieto účely nám slúži vlastný prenosový voz a teda mobilné, televízne štúdio, vďaka ktorému dokážeme produkovať televízne projekty vdesiatkach technických, aj obsahových formátoch. Väčšina z nich a to najmä živé prenosy sa vyrábajú zväčša na viac kamier za pomoci prenosovej techniky, ktorú máme. Pre každú realizáciu Vašich zámerov sme schopní zabezpečiť techniku zodpovedajúcu broadcastovej úrovni.

Live prenos / Live stream

Live prenos / Live stream

Zabezpečíme celý prenos podujatia od kamery, kamerového tímu, cez enkódovanie akcie až po sociálne siete či Vami vybranú webstránku, kde sa prenos zverejní. Poskytneme Vám všetko, čo potrebujete na kvalitnú distribúciu online/o ine videa – špičkové technologické vybavenie, profesionálny a skúsený tím.

Rental

Rental

Držíme krok s trendmi v oblasti technológií. Disponujeme s najnovšou audio – vizuálnou technikou, ktorú neustále obnovujeme. Okrem audio a video techniky, si môžete prenajať aj gripovú techniku (jimmy jib, EasyRig, Dolly track...). Aj prenájom techniky je neoddeliteľnou súčasťou kompletného servisu, ktorý poskytujeme našim klientom, preto sme Vám k dispozícií 24 hodín.